Wysokiej jakości wyroby srebrne – hurtownia biżuterii srebrnej ALFA

Hurtownia biżuterii srebrnej ALFA FHU powstała w 1999 r., jednak nasze doświadczenie w sprzedaży biżuterii sięga lat 70. Śledząc aktualne trendy na rynku jubilerskim, staramy się dostarczać Klientom najnowsze wzornictwo. Sklep internetowy www.alfafhu.com.pl to nowoczesna hurtownia biżuterii srebrnej online oferująca bogaty i stale powiększający się asortyment wyrobów ze srebra próby 925. Swoją ofertę kierujemy do sklepów oraz salonów jubilerskich, a także pracowni złotniczych.

Bogata oferta biżuterii srebrnej

Nasza hurtownia biżuterii srebrnej umożliwia wygodne i bezpieczne przeglądanie oferty 24 godziny na dobę w warunkach, które najbardziej odpowiadają Klientom. Dzięki temu zakup hurtowy staje się łatwy oraz przyjemny. Jednocześnie oferujemy korzystne ceny i niemal natychmiastową realizację zamówień, a srebrna biżuteria wybrana na stronie internetowej naszej hurtowni jest dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej w zabezpieczonych i ubezpieczonych przesyłkach.

Hurtownia biżuterii srebrnej – wybierz sprawdzonego dostawcę

Biżuterię srebrną dostarczamy do punktów handlowych na terenie całego kraju oraz za granicą. Zajmujemy się hurtem, a więc sprzedaż detaliczna nie wchodzi w zakres naszych usług. Zapewniamy szybką realizację zamówień. Hurtownia biżuterii srebrnej ALFA to idealne rozwiązanie dla salonów jubilerskich, które cenią sobie swój czas, a jednocześnie pragną zaoferować Klientom towar najwyższej klasy.

Hurtownia biżuterii srebrnej ALFA daje gwarancję, że zakupiona u nas biżuteria srebrna jest najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół, co sprawia, że Klienci zawsze do nas wracają.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni srebrnej biżuterii i zapraszamy do stałej współpracy!